Гройсман сказав, що треба зробити для появи "кремнієвої долини" в Україні

Гройсман сказав, що треба зробити для появи "кремнієвої долини" в Україні

1183
Ukrinform
В уряді розуміють, що врегулювання питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною передумовою подальшого розвитку економіки.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, оприлюдненому на Урядовому порталі.

"Сьогодні світ стоїть на порозі великих змін і викликів, що ставлять нові завдання перед урядами держав і суспільствами. Одним із таких викликів є здатність країн до трансформації в напрямі високого технологізму, креативної економіки, захисту інформації та інтелектуальних прав. Механізм захисту інтелектуальної власності є однією з найважливіших передумов технологічного розвитку сучасного суспільства, його переходу в інформаційну епоху, появи потужних інноваційних компаній нового типу",- зазначив Гройсман.

За його словами, у нашій країні надзвичайно розвинуте ІТ-середовище, однак питання інтелектуальної власності залишається відкритим і порушення у цій сфері, на жаль, досі трапляються дуже часто. "Водночас в уряді розуміють, що питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною передумовою подальшого розвитку економіки. Для появи власної кремнієвої долини ми мусимо здійснити важливі законодавчі перетворення: створити в країні атмосферу беззаперечного панування закону у сфері захисту інтелектуальної власності. Боротьба з порушенням авторських прав є одним із міжнародних зобов'язань України, тому ми приділяємо цьому питанню значну увагу",- запевнив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Українська IT-галузь принесла в бюджет $3,6 мільярда - Гройсман

Гройсман наголосив, що розвиток інноваційних технологій є одним з пріоритетів роботи уряду. Останнім часом у країні створюється все більше умов для появи індустріальних парків, заснування перспективних стартапів, впровадження нових ІТ-проектів. 

Він упевнений, що повага до інтелектуальної власності є одним з елементів подальшого інноваційного розвитку України та становлення нового формату економічної та інтелектуальної культури країни." Тому ми продовжимо роботу у цьому напрямі і зробимо все необхідне для належного розвитку та захисту вітчизняних креативних індустрій і будь-якого виду інтелектуальної діяльності",- додав Глава уряду.

Гройсман переконаний, що зараз зміцнюється фундамент, на який опиратиметься подальший інтелектуальний, технологічний, економічний поступ нашої держави та суспільства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>