SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Будинок за 48 годин: в Мілані встановили надруковану на 3D-принтері будівлю - 24.04.2018 16:57 — Новини Укрінформ
Будинок за 48 годин: в Мілані встановили надруковану на 3D-принтері будівлю

Будинок за 48 годин: в Мілані встановили надруковану на 3D-принтері будівлю

Фото
1179
Ukrinform
На площі Чезаре Беккаріа у рамках Міланського тижня дизайну встановили невеликий будинок, повністю надрукований на 3D-принтері.

Про це повідомляє Admagazine.

Автори проекту — бюро CLS Architects і Arup — продемонстрували новаторську ідею будівництва за безвідходною технологією.

Будинок, надрукований на 3D-принтері

У будинку площею 100 м2 є все необхідне для життя: вітальня, спальня, кухня, ванна кімната і навіть невеликий сад на даху. Вигнуті бетонні стіни тут виглядають як стильне дизайнерське рішення і чудово гармонують з витонченими латунними елементами в інтер'єрі.

Будинок складається з 35 модулів, кожен з яких був надрукований за 60-90 хвилин; повний будинок був надрукований всього за 48 годин. Його легко можна розібрати і зібрати знову, тому після фестивалю будівля буде перенесена з площі на нове місце.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-