В

В "Укроборонпромі" розповіли про "кримські" дрони

Відео
Укрінформ
Сучасні дрони Spectator-M, які відтепер допомагають українським прикордонникам, контролювати адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом, дають змогу відслідковувати ділянку до 50 кілометрів. 

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому"

"Ці дрони оснащені сучасними відео та тепловізійними камерами, дають змогу відслідковувати ділянку до 50 кілометрів на висоті до 2 тисяч метрів. Spectator-M є новою версією БпАК-МП-1 Spectator, який має кращі експлуатаційні характеристики, має більшу вантажопідйомність і дальність польоту", - йдеться у повідомленні.   

Spectator-M з кінця минулого року експлуатуються у Збройних силах України. Цей безпілотник має оптимальне співвідношення ваги корисного навантаження на одиницю маси та високі аеродинамічні характеристики, що дозволяє ефективно розміщувати на дроні розвідувальне обладнання. 

Завдяки своїм розмірам "Спектейтор" легко транспортувати навіть у рюкзаку, він має мінімальний час для підготовки до запуску в розібраному стані – лише до двох хвилин. Це дозволяє оперативно застосовувати цей безпілотник в умовах реальних бойових дій.

Читайте також: Над адмінмежею з Кримом запустили українські дрони

Цей дрон був розроблений у тісний співпраці між НТУ "КПІ ім. І. Сікорського" та "Меридіан" ім. С.Корольова", що входить до складу "Укроборонпрому".

Окрім того, саме на базі КПІ буде створено Головну агенцію передових досліджень і розробок (GARDA), яка запозичує кращі рішення американської DARPA.

Фото: Держприкордонслужба

Відео: @dpsuachru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-