Microsoft обіцяє

Microsoft обіцяє "революційний" Windows

Укрінформ
Microsoft запросив користувач інсайдерської версії Windows 10 встановити експериментальний пакет оновлень Insider Preview Build 17639, який вносить у роботу ОС ряд абсолютно нових функцій.

Про це пише UBR.ua з посиланням на офіційне повідомлення компанії Windows Blogs.

Ключова зміна стосується принципів роботи системи, яка виконує багато команд. Роботу над революційною Sets, що дозволяє відкривати програми в режимі вкладок, Microsoft почала раніше. Пакет оновлень 17639 додав до вже тестованим функціям кілька абсолютно нових.

Sets - це не просто групування однотипних програм на панелі завдань, яка давно існує в Windows, а повноцінний мультитаб режим. Ідея реалізована приблизно так само, як вкладки в інтернет-браузерах. З тією лише різницею, що в одному вікні на безлічі вкладок може бути відкрито скільки завгодно абсолютно різних програм і навіть вкладки браузера (поки лише "рідного" Edge).

З оновленням можливість відкривати програми в уже створених вікнах з'явилася і в багатьох контекстних меню ОС. Наприклад, система по кліку правої кнопки миші пропонує відкрити файл, папку або програму на новій вкладці або в новому вікні. Крім того, вже відкриті вкладки можна переміщати звичайним перетягуванням з одного вікна в інше, а також додавати додатки у вже створені Sets.

Читайте також: Microsoft кардинально оновила Skype для смартфонів

Крім того, у пакеті оновлень з'явилася активна індикація заряду підключених до системи Bluetooth пристроїв і ряд невеликих правок, зроблених на підставі попередніх зауважень тестерів.

Коли пакет оновлення дійде до звичайних користувачів – Windows не повідомляє. Очевидно, що до офіційного випуску компанія може зробити ще не одне "тестове" оновлення, щоб виявити та виправити всі можливі проблеми в роботі нової системи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-