Робот-рекордсмен зібрав кубик Рубіка за 0,38 секунди

Робот-рекордсмен зібрав кубик Рубіка за 0,38 секунди

Відео
2434
Укрінформ
У США створили робота, який зумів зібрати кубик Рубіка за 0,38 секунди.

Про це повідомляє ВВС.

Попередній світовий рекорд становив 0,637 секунди. Він належав німецькому роботу Sub1 Reloaded.

Робота-рекордсмена розробив студент Массачусетського технологічного інституту (США) Бен Кац у співпраці з розробником програмного забезпечення Джередом Ді Карло.

Винахідники пояснюють вражаючий результат використанням "кращих двигунів" при розробці робота. Він використовує спеціальний алгоритм для вирішення головоломки, беручи дані, отримані камерами, і перетворюючи їх в послідовність ходів.

Читайте також: У США робота навчили робити котлети для бургерів

"Ми використовували найдешевший кубик, який могли знайти на Amazon, бо думали, що в кінцевому підсумку знищимо багато з них, але чомусь все обійшлося тільки чотирма кубиками і сотнями рішень", - розповів Ді Карло.

Кубик Рубіка - механічна головоломка, винайдена в 1974 році (і запатентована в 1975 році угорським скульптором і професором архітектури Ерне Рубіком. Головоломка - це пластмасовий куб 3×3×3 (у початковому варіанті) з 54 видимими кольоровими гранями. Завдання гравця полягає в тому, щоб зібрати кубик Рубіка: повертаючи грані куба, повернути його в початковий стан, коли кожна з граней складається з квадратів одного кольору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-