Virgin Galactic "запускає" в космос у віртуальній і змішаній реальності

Virgin Galactic "запускає" в космос у віртуальній і змішаній реальності

Відео
881
Ukrinform
Новий сайт компанії мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic дозволяє подорожувати в космосі у віртуальній реальності на кораблях компанії.

Для створення сайту Virgin Galactic об'єдналася з розробниками браузера Microsoft Edge повідомляє Engadget.

За твердженням творців, сайт здатний перенести кожного користувача браузера у космос і дозволяє вивчити всі можливі параметри і відповісти на будь-які запитання, почуваючись на орбіті. Віртуальна подорож доступна у 2D, 3D і WebVR.

Новий сайт демонструє зусилля Virgin, спрямовані на створення нової космічної індустрії подорожей. Користувачі зможуть досліджувати кораблі Virgin через пристрої змішаної реальності Windows. На сайті будуть представлені VR-тури компанії по кораблям WhiteKnightTwo і VSS Unity. Тур у простому 3D доступні навіть для тих, у кого немає гарнітури.

Читайте також: Virgin Galactic хоче випробувати туристичний суборбітальний корабель

Сайт добре працює у Google Chrome, демонструючи чудові кадри з космічних кораблів Virgin, відео екіпажів та інформацію про компанії. Сайт виглядає досить добре на мобільному телефоні, з тими ж кнопками і анімацією, що і в десктопном браузері робочого столу. Також журналісти відзначають, що Microsoft Edge - не єдиний браузер з вбудованими функціями віртуальної реальності.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-