Житомирський бронетанковий модернізував БМП-1

Житомирський бронетанковий модернізував БМП-1

Відео
1465
Ukrinform
"Житомирський бронетанковий завод" завершив повний цикл заводських випробувань БМП-1УМД.  

Бойова машина, яка є глибокою модернізацією БМП-1, обладнана сучасним бойовим модулем, цифровою системою управління вогнем, німецьким двигуном Deutz та іншим передовим обладнанням, повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром". 

 “Завдяки роботі фахівців підприємства БМП-1УМД успішно завершила всі ходові, вогневі та інші експлуатаційні випробування, підтвердивши свої високі характеристики, які значно розширили бойові можливості БМП”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що БМП-1УМД отримала потужну вогневу міцність завдяки бойовому модулю "Стілет", який оснащений 30-мм автоматичною гарматою, 30-мм автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також високоточним протитанковим комплексом "Бар‘єр".

“Такий арсенал озброєння забезпечує знищення не тільки живої сили та легкоброньованої техніки, але і танків противника на відстані до 5 км. А за точність вогню відповідає прицільний комплекс "Трек-М" у поєднанні зі стабілізатором озброєння СВУ-500-3Ц”, - повідомили в “Укроборонпромі”.

Під час робіт над створенням БМП-1УМД особливу увагу також було приділено захисту екіпажу. Окрім встановлення додаткових елементів захисту, було проведено цілий комплекс робіт із маскування БМП-1УМД у інфрачервоному діапазоні: “Завдяки цьому БМП-1УМД значно малопомітніша через тепловізор”.   

БМП-1УМД отримала новий цифровий захищений зв‘язок, сучасні засоби навігації, а також інші зміни, які дозволили поліпшити ергономічні та функціональні характеристики машини.

“Попри такі глибокі зміни, вага БМП-1УМД становить 14 тонн, що лише на 1 тонну більше за звичайну БМП-1. Але використання німецького двигуна TCD2013 L64V, що замінив радянський УТД-20, значно покращило ходові властивості бойової машини. 4-тактний, 6-циліндровий двигун з тубонадувом та електронним блоком управління має потужність у 330 кінських сил, з можливістю програмного підвищення потужності до 390 к.с. Водночас двигун УТД-20 має потужність лише 300 к.с. Окрім того, німецький двигун має значно більший ресурс, він тихіший, економічніший”, - зазначається у повідомленні.

Наразі фахівці "Житомирського бронетанкового заводу" очікують відповідного рішення з боку силових відомств України для проведення всебічних випробувань безпосередньо українськими військовими, що є необхідною умовою для прийняття БМП-1УМД на озброєння та, при включенні бойової машини до Державного оборонного замовлення, розгортання серійного виробництва.

Фото: Укроборонпром

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>