Українська ІТ-компанія увійшла до 500 найбільших світових виробників софту

Українська ІТ-компанія увійшла до 500 найбільших світових виробників софту

Рейтинг
Укрінформ
Українська компанія N-iX, що є членом Асоціації «ІТ України», увійшла до рейтингу «Software 500» за версією журналу Software Magazine - одного із найавторитетніших видань у сфері інформаційних технологій.

Про це Укрінформу повідомили в Асоціації «ІТ України» - найбільшій спільноті вітчизняних та міжнародних IT-компаній, які ведуть свою діяльність на території України.

"N-iX увійшла в ТОП-10 компаній за ростом загального доходу за минулий рік. А у рейтингу «Keeping Fast Company III», до якого включені компанії із загальним доходом від $ 10 млн.  до $ 30 млн, N-iX займає друге місце із зростанням більше, ніж на 77%", - зазначили в «ІТ України».

«У 2016 році компанія N-iX продемонструвала неймовірний ріст. Ми вже в 20-ці за розміром в Україні і в нас є амбіція ввійти у топ-10 українських компаній до кінця 2018 року. Такий ріст ми пояснюємо тим, що партнери прагнуть працювати з кращими провайдерами інноваційних та технологічних рішень», - пояснив рейтинг компанії співзасновник та CEO N-iX Андрій Павлів.

Як відомо, Software Magazine вже 35 років поспіль публікує рейтинг «Software 500» на основі інформації про доходи, отриманими компаніями за рік: як від продажу ліцензій, так і від послуг, що надаються.

Читайте також: Україна посилюватиме наукову та інноваційну співпрацю з Китаєм - МОН

«Software 500» - це рейтинг найбільших світових виробників програмного забезпечення і постачальників послуг, орієнтований на середній і великий бізнес, професіоналів індустрії IT, розробників і керівників. 

N-iX – східноєвропейський постачальник послуг розробки програмного забезпечення, що налічує понад 700 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи.

Фото: N-iX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-