У Німеччині заборонили дитячі

У Німеччині заборонили дитячі "розумні" годинники

Укрінформ
Федеральне агентство з мереж заборонило продаж у Німеччині "розумних" годинників для дітей із сенсорною функцією збору інформації, що дозволяє дорослим чути, чим займається дитина.

Про це повідомляє DW.

Глава відомства Йохен Хоман пояснив, що подібні пристрої фактично є "несанкціонованими системами передачі даних і можуть використовуватися для прослуховування вчителів у класі".

На німецькому ринку - велика кількість постачальників, які пропонують подібні моделі.  Цільова група - діти віком від п'яти до 12 років.

Читайте також: Японці тестують у супермаркетах "розумні кошики" для покупок

"Розумні" годинники оснащені SIM-картою, дозволяють відправляти і приймати телефонні дзвінки. Завдяки мікрофону вони також оснащені функцією голосового моніторингу, яка знаходиться під забороною в Німеччині. При цьому мікрофон може бути активований безпосередньо через додаток, прив'язаний до телефонного номера батьків або інших дорослих. Це відбувається навіть без установки мобільного з'єднання.

Усім власникам подібних годинників, які не відмовляться від їх використання, загрожує штраф до 25 тисяч євро, уточнили в агентстві.

Фото: dpa

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-