Пожежі в Каліфорнії знищили листування засновників Кремнієвої долини

Пожежі в Каліфорнії знищили листування засновників Кремнієвої долини

Укрінформ
У результаті лісових пожеж в Каліфорнії згоріли близько сотні ящиків з особистим листуванням, записами та іншими документами Вільяма Хьюлетта і Девіда Паккарда, яких вважають засновниками Кремнієвої долини.

Про це повідомляє meduza.

Як зазначається, документи зберігалися в офісі компанії Keysight Technologies, яка в минулому мала відношення до заснованої Хьюлеттом і Паккардом HP. Будівлю було повністю знищено вогнем на початку жовтня 2017 року, однак про втрату історичних документів стало відомо тільки зараз.

Вартість документів оцінювалася в 2 мільйони доларів. Архів був створений в 1988 році перед 50-річчям HP, основна частина матеріалів з нього не публікувалася. За словами фахівців, які мали доступ до архіву, там було багато історичних свідчень про те, як Хьюлетт і Паккард створювали свої перші розробки в гаражі в Пало-Альто і тим самим дали початок росту Кремнієвої долини.

Читайте також: Кількість жертв пожеж у Каліфорнії зросла до 40

Вільям Хьюлетт і Девід Паккард в 1938 році почали розробляти електроніку в гаражі будинку Паккарда. Першим продуктом, створеним в цьому гаражі, став генератор звуку, який засновники HP згодом продали кіностудії Walt Disney. Гараж вважається одним з найважливіших символів Кремнієвої долини і перетворений в приватний музей.

Вільям Хьюлетт помер в 2001 році у віці 87 років, Девід Паккард — в 1996 році, йому було 83 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-