Sikorsky Challenge 2017: У Києві продемонструють як “лікувати” худобу онлайн - 12.10.2017 13:28 — Новини Укрінформ
Sikorsky Challenge 2017: У Києві продемонструють як “лікувати” худобу онлайн

Sikorsky Challenge 2017: У Києві продемонструють як “лікувати” худобу онлайн

784
Ukrinform
Цьогоріч на конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2017 змагатимуться  62 винаходи в різних наукових сферах. Конкурс пройде в межах однойменного Фестивалю інноваційних проектів, що триває в Києві.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«МОН розуміє, що розвиток науки значною мірою залежить від інвестицій у наукові розробки. Власне, тому ми підтримуємо такі заходи як Sikorsky Challenge – вони допомагають молодим винахідникам розкрити себе, показати свої винаходи світу та залучити потенційних інвесторів для реалізації проектів», – зазначив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха.

Для конкурсу будуть представлені  проекти універсальної клавіатури, робота-асистента покупця, штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями та багато інших проектів, що здатні змінити життя вже найближчим часом.

Окрім конкурсу стартапів, молоді науковці презентуватимуть роботи на конкурсі «Intel-Техно Україна 2017-2018» та виставці-конкурсі «Майбутнє України».

Зокрема, вихованець Кіровоградської МАН Назар Марченко запропонував проект з ветеринарної допомоги: інтерактивну систему, яка відстежує стан худоби онлайн: спеціальний датчик вимірюватиме температуру, тиск та інші дані й відображатиме їх в особистому кабінеті господаря. Там також можна буде побачити кількість води, їжі, яку повинна з’їдати тварина. Проект передбачає, що цю ж інформацію зможе бачити і дільничний лікар-ветеринар. Це допоможе запобігати хворобам і вчасно надати медичну ветеринарну допомогу.

Школяр  з Кропивницького Артем Артеменко презентував екологічний 3D принтер, що друкує вироби з глини, таким чином бажаючі зможуть створювати екологічні предмети з глини як для побуту, так, можливо, і для виконання певних робочих завдань.

Учень Полтавської МАН Артур Виповський продемонстрував проект навігаційної системи для мобільних роботів, завдяки якому можна буде уникати похибки у визначенні тієї чи іншої місцевості. 

Iереможців конкурсів нагородять 13 жовтня.

Фестиваль проходить  з 2012 року. За цей час профінансовано 80 стартапів, найбільше – 34 проекти – у 2016 році.

Читайте також: Google інвестував у стартап українця $20 мільйонів

Наприкінці вересня в межах Всеукраїнського фестивалю інновацій було проведено 2 конкурси стартапів – у сфері економічних та соціальних інновацій. У них перемогу здобули мініатюрний геймпад та інтерактивні екскурсії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>