П'ять простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi вдома

П'ять простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi вдома

10124
Укрінформ
Існує кілька напрочуд простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi. У першу чергу якість інтернету у вас вдома залежить від маршрутизатора.

Про це пише interesbook, передає InternetUA.

1. Встановіть маршрутизатор у центрі вашої квартири.

Якщо ви можете бачити ваш маршрутизатор з більшості точок, значить, ви знайшли для нього ідеальне місце.

2. Не ставте його на підлогу.

Який би не був у вас роутер, значну частину свого Wi-Fi сигналу він поширює вниз, під корпус. Тому якщо він стоїть на підлозі, ви вже втрачаєте близько половини потужності сигналу. Він просто йде сусідам на поверх нижче! Тому ідеальне місце для нього — на стіні під стелею.

3. Тримайте його подалі від іншої електроніки.

Читайте також: Естонія хоче запровадити міжнародну ідентифікацію користувачів Інтернету

Будь-яка електроніка, будь то комп'ютер або телевізор заважає сигналу Wi-Fi поширюватися. Так що якщо є можливість, тримайте свій роутер від них подалі.

4. Якщо у вашого роутера є антени, пограйте з ними.

Кумедний факт: пристрої працюють найкраще, коли їхня внутрішня антена розташована паралельно антені маршрутизатора.

Слід сказати, що більшість ноутбуків мають горизонтально встановлену антену. Тому інтернет у ноутбуці буде спритніший, якщо роутер стоятиме на столі, а не на підлозі (якщо тільки ви не працюєте за комп'ютером на підлозі).

Якщо у вас немає можливості встановити всі свої пристрої на одній висоті, спробуйте поекспериментувати з двома антенами роутера. Найкраще сигнал передається, коли одна з них — в горизонтальному положенні, а інша — у вертикальному.

5. Карта поширення сигналу.

Є доволі багато програм, які можуть скласти карту поширення вашого сигналу Wi-Fi вдома і навколо нього. Коли ви будете її бачити, то швидко зрозумієте, в чому справа, і чому у деяких кутах будинку ноутбук не бачить мережу. І куди потрібно поставити роутер, щоб сигнал проходив краще.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-