Агентство розвитку Дніпра підписало меморандум із

Агентство розвитку Дніпра підписало меморандум із "Космічною долиною"

Укрінформ
Агентство розвитку Дніпра та ГО «Космічна долина» під час фестивалю науки, техніки і сучасних технологій "Interpipe TechFest" підписали меморандум про співробітництво.

Про це повідомляє сайт Агентства розвитку Дніпра.

"Перший індустріальний парк у нашому місті – це, перш за все, сучасний майданчик для розвитку нових та високотехнологічних бізнесів. Космічна індустрія має сильну базу в нашому місті, слава про яке лунає по всьому світу. Настав час об’єднатися, видозмінитися і розвиватися по справжньому з космічною швидкістю", - зазначив директор Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко.

Першочергові завдання меморандуму, з одного боку, – співпраця влади, вищих навчальних закладів, муніципальних підприємств, що знаходяться в підпорядкуванні Дніпровської міської ради, бізнесу. З іншого – розбудова міжнародного партнерства з метою розвитку космічного потенціалу країни та залучення міжнародного досвіду і сприяння притоку іноземних інвестицій.

Читайте також: Dragon компанії SpaceX приводнився в Тихому океані

Сторони також домовилися співпрацювати в організації космічних проектів, стартапів, розвитку підприємств, впровадження інноваційних навчальних проектів у космічній галузі з можливістю отримання грантів та інших фінансових ресурсів.

За словами керівника ГО "Космічна долина" Макса Ткаченка, кластер об’єднав підприємства зі всієї України, але базовим містом стало Дніпро, де зосереджено космічний потенціал країни. "Тож, для масштабного інноваційного розвитку космічної галузі ми обрали майданчик індустріального парку, що створюється на Слобожанському проспекті, яким опікується Агентство розвитку Дніпра. Агентство – помітний і важливий гравець у розвитку інновацій у Дніпрі, як і ми, ставить амбіційні та далекоглядні цілі. Тож, впевнені, співпраці буде плідною та грунтовною", - наголосив Ткаченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-