Індія може стати першою країною, яка запустить потяг Hyperloop

Індія може стати першою країною, яка запустить потяг Hyperloop

Укрінформ
Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) підписала угоду з урядом індійського штату Андхра Прадеш про з'єднання швидкісними поїздами міст Амараваті і Віджаявада.

Очікується, що час у дорозі між містами скоротиться до 6 хвилин в порівнянні з 1 годиною на сьогодні, повідомляє НВ з посиланням на прес-реліз компанії.

"Проект буде заснований на моделі державно-приватного партнерства із залученням основного обсягу фінансування від приватних інвесторів", - йдеться в публікації.

На першому етапі, починаючи з жовтня, компанія HTT проведе 6-місячне дослідження, спрямоване на техніко-економічне обґрунтування проекту Hyperloop. Зокрема, представники компанії проаналізують міський ландшафт.

"Транспортна платформа компанії HTT істотно збагатить інфраструктуру і екосистему штату Андхра Прадеш. Система Hyperloop сприятиме розвитку безлічі сучасних технопарків та кластерів програмування в Амараваті, що допоможе зміцнити імідж цього міста як лідера в сфері науки і технологій світового рівня", - заявив Нара Локеш, міністр з інформаційних технологій штату Андхра Прадеш.

Читайте також: Капсула Hyperloop Ілона Маска розігналась до рекордної швидкості

Після проведення первинного 6-місячного дослідження по техніко-економічному обґрунтуванню проекту, як реалізації другого етапу проекту компанія НТТ передбачає будівництво першої системи Hyperloop в Індії.

Раніше повідомлялося, що компанія Hyperloop Transportation Technologies створить в Південній Кореї лінію перспективної транспортної системи Hyperloop. У проекті під назвою HyperTube Express беруть участь також Університет Ханьянга, Корейський інститут цивільного будівництва і будівельних технологій.

Фото: EPA/UPG

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-