Кабмін запровадить єдину електронну систему управління персоналом

Кабмін запровадить єдину електронну систему управління персоналом

Укрінформ
Кабмін запровадить єдину електронну систему управління персоналом. На Координаційній раді з питань держслужби 31 серпня був підтриманий проект Концепції створення та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в органах держвлади.

Про це інформує Урядовий портал.

«Створення такої системи - це можливість нарешті використовувати на повну силу потужності сучасних інформаційних технологій для того, щоб забезпечити відкритість і прозорість всіх процесів управління персоналом на державній службі», - заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Читайте також: На порталі вакансій на посади держслужби зареєструвалися понад 1500 осіб

За його словами, «це не тільки відмова від десятків довідок, особових карток та форм, які кожного разу заповнюються при прийомі на роботу, паперово-бюрократичного оформлення та зберігання інформації про оцінювання, оплату, заохочення, навчання, іншої інформації, що є суттєвою економією ресурсів, це в першу чергу нові інноваційні і ефективні процедури управління персоналом».

«Маємо працювати на результат, а не заради процесу. Усе це важливі кроки до справді ефективного державного управління», - додав Саєнко.

Члени Координаційної ради домовились на наступному засіданні розглянути проект концепції реформи оплати праці державних службовців, питання врегулювання адміністративної процедури та концепцію модернізації системи професійного навчання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-