У Porsche навчилися

У Porsche навчилися "ткати" колеса

Відео
Укрінформ
У Porsche розробили диски з плетеного вуглеволокна. Кожне таке колесо складається з двох частин — спиці виготовлені з вуглецево-волоконної тканини, вирізані лазером і зібрані з двох сотень окремих фрагментів, а обід витканий з вуглецевих ниток.

Про це повідомляє "Популярная механика".

"Для того, щоб зробити такий диск, використовується спеціальний "ткацький верстат" діаметром у дев'ять метрів, в якому після виготовлення обода з вуглецевих волокон його сплітають зі спицями, заливають всю конструкцію смолою і запікають при високій температурі і тиску. На один диск потрібно 18 кілометрів вуглецевої нитки! Після того, як колесо дістають з печі, у нього встановлюють замок для кріплення до маточини і покривають прозорим лаком", - зазначається в публікації.

Читайте також: Porsche також виявився учасником дизельного скандалу

Як відзначають в Porsche, нові колісні диски на 20% легші та на 20% міцніші за звичайні легкосплавні колеса, що дозволяє заощадити майже дев'ять кілограмів із комплекту і істотно знизити величину непідресорених мас автомобіля, поліпшивши тим самим його плавність ходу, керованість і динаміку. Плетені диски доступні для моделі Porsche 911 Turbo S Exclusive Series — комплект обійдеться в 15232 євро.

Фото: Porsche

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-