SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Винахідник на Львівщині побудував прототип сміттєспалювального заводу - 06.07.2017 19:06 — Новини Укрінформ
Винахідник на Львівщині побудував прототип сміттєспалювального заводу

Винахідник на Львівщині побудував прототип сміттєспалювального заводу

Фото
9335
Ukrinform
На території Вузлівської сільради Радехівського району Львівщини місцевий винахідник Анатолій Архіпчук продемонстрував губернатору та іншим посадовцям прототип сміттєспалювального заводу власної розробки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

"Сьогодні, 6 липня, на території Вузлівської сільської ради на Радехівщині провели експериментальне випробовування пічного пристрою з генератором піролізного газу, який можна застосовувати для утилізації твердих побутових відходів шляхом спалювання. Автором та розробником цього пристрою є радехівський винахідник Анатолій Архипчук", - йдеться у повідомленні. 

Експериментальний сміттєспалювальний завод на Львівщині Фото: loda.gov.ua

Автор винаходу ознайомив присутніх - голову Львівської ОДА Олега Синютку, директора Департаменту агропромислового розвитку Наталію Хмиз, директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назара Романчука, голову Радехівської райдержадміністрації Тараса Калиту - з технологічним процесом застосування пристрою, а також з особливостями його будови, економічними параметрами та ефективністю роботи.

За роботою сміттєспалювальної установки присутні спостерігали на усіх етапах технологічного процесу горіння сміття, зазначили в прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>