Мобільних операторів із ліцензією 4G зобов’яжуть забезпечити якісний зв'язок - Омелян - 04.07.2017 14:21 — Новини Укрінформ
Мобільних операторів із ліцензією 4G зобов’яжуть забезпечити якісний зв'язок - Омелян

Мобільних операторів із ліцензією 4G зобов’яжуть забезпечити якісний зв'язок - Омелян

1461
Ukrinform
Впроваджуючи в Україні нове покоління мобільного зв’язку 4G, необхідно зобов’язати операторів покривати всю територію України якісним зв’язком.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян 4 липня під час засідання уряду, повідомляє прес-служба міністерства.

«В умовах видачі ліцензії обов’язково необхідно вказати, що компанія зобов’язана покрити всю територію України. В чому у нас є проблема з 3G – оператори обирають найбільш рентабельні об'єкти: міста чи невеликі містечка, а села і дороги просто забувають. Дороги у нас не повністю покриті», - наголосив Омелян.

Крім того, міністр зазначив, що важливим для національної безпеки є залучення світових операторів мобільного зв’язку на український ринок.

«З точки зору національної безпеки доцільно залучити торгового представника чи Міністерство економіки для проведення максимальної рекламної кампанії серед іноземних компаній, щоб вони зайшли на український ринок. У нас зараз мобільні оператори, скажімо так, недиверсифіковані», - зазначив міністр.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів сьогодні, 4 липня, схвалив умови запровадження в країні системи зв’язку нового - четвертого покоління (4G), що враховують, в тому числі, умови проведення тендерів на продаж ліцензій та вартість ліцензій.

Очікується, що початкова вартість ліцензій 4G становитиме близько 6,3 млрд грн: 2,3 млрд грн за діапазон 2600 МГц та 4 млрд 1800 Мгц.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>