У Сан-Франциско хочуть заборонити роботів-кур'єрів

У Сан-Франциско хочуть заборонити роботів-кур'єрів

778
Укрінформ
Влада Сан-Франциско не хоче бачити на вулицях міста роботів, що розвозять товари, і пропонує ввести на них цілковину заборону.

Про це повідомляє "Популярная механика".

"Законопроект про повну заборону доставки товарів за допомогою роботів вніс до Ради супервайзерів (місцевий законодавчий орган) супервайзер району №7 м Сан-Франциско Норман Йі (Norman Yee); міська рада розгляне пропозицію Йі в червні", - вказується в публікації.

Своє небажання бачити роботів-кур'єрів на вулицях міста Йі мотивує турботою про безпеку пішоходів, особливо дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями, а також тварин. Крім того, чиновник висловлював думку про неприпустимість використання громадського простору міста в комерційних цілях, під якими, очевидно, мається на увазі діяльність кур'єрських компаній.

Власні роботи-кур'єри в Сан-Франциско є у компанії Starship Technologies; крім того, мережа ресторанів Eat24 недавно почала тестувати роботів-кур'єрів Scrappy виробництва компанії Marble, а роботи Carry виробництва Dispatch Robotics розвозять посилки для клієнтів компанії Carry.

Велику частину часу роботи пересуваються автономно, орієнтуючись на датчики камер, радіо- і лазерних датчиків; у складних випадках оператор бере дистанційне керування на себе.

Як зазначає Wired, в деяких штатах - наприклад, у Вірджинії, недавно були ухвалені спеціальні закони, що дозволяють пересування роботів-кур'єрів вулицями штату; подібні законопроекти розглядаються в уряді Вісконсіна і Флориди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-