Під Києвом перед відправленням в АТО випробували новий “Штурм-М”

Під Києвом перед відправленням в АТО випробували новий “Штурм-М”

Відео
1253
Ukrinform
Чергова партія БТР-3ДА “Київського бронетанкового заводу” успішно пройшла один з етапів випробувань перед передачею Збройним силам України.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Під час цього етапу випробувань перевірялась точність ведення вогню та робота бойового модулю “Штурм-М” у присутності представників Міноборони. Для цього штатна мішень була розстріляна із різних відстаней з 30-мм гармати ЗТМ-1. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу, який оснащений лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах вогню - від одиночного до скорострільного режиму, який дозволяє робити за одну хвилину 330 пострілів, тобто за одну секунду з гармати вилітає 5 снарядів», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, бойовий модуль “Штурм-М” оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар'єр”, який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км, що дозволяє знищувати будь-яку бронетехніку противника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>