В Україні зведуть високотехнологічний комплекс з перевалки органічної продукції

В Україні зведуть високотехнологічний комплекс з перевалки органічної продукції

Укрінформ
У Ренійському морському порту планується будівництво комплексу з перевалки та переробки органічної продукції. Інвестиційний проект було затверджено під час чергового засідання ради порту.

Про це повідомляє Адміністрація морпорту Рені. 

Проект реалізує компанія ТОВ «Біо-Лайн-Рені» в рамках закону про спеціальну економічну зону (СЕЗ) «Рені», він передбачає створення в порту високотехнологічного інфраструктурного комплексу з перевалки та переробки органічного зерна. Технологія комплексу відповідатиме стандартам і правилам Європейського інституту органічного господарства (FIBL).

У Ренійському порту уточнили, що проект забезпечить новий вантажопотік об'ємом до 120 000 тонн на рік. Плановане збільшення суднозаходів у порт становитиме, за попередніми оцінками, 80 - 90 суден, а очікуваний обсяг приватних інвестицій - 1,6 млн доларів США.

Крім того, в результаті реалізації проекту буде створено 30 робочих місць, додаткові податкові надходження плануються в обсязі 762 тис. грн. Уже через два роки з початку роботи річні бюджетні відрахування становитимуть додатково 3–3,5 млн грн.

Раніше керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс підкреслював, що практика роботи спеціальних економічних зон широко застосовується в усьому світі і дає хороші результати при реалізації інвестиційних проектів та вирішенні складних питань розпорядження майном, землею та іншими державними фондами.

«І в Україні, як ми бачимо, також є позитивний досвід застосування такого підходу. Ми повинні його детально проаналізувати, вивчити доцільність його використання і в інших регіонах, тим більше, що можливість такої практики закладена в законі про морські порти України», - зазначав керівник АМПУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-