Мінінформ просить Фейсбук запровадити механізм боротьби з фейками

Мінінформ просить Фейсбук запровадити механізм боротьби з фейками

Укрінформ
Міністерство інформаційної політики України просить адміністрацію Facebook запровадити антифейкові механізми в українському сегменті соціальної мережі.

Про це йдеться в офіційному зверенні МІП до адміністрації соцмережі, повідомляє прес-служба Мінінформу.

«Ми проаналізували інтернет-простір, врахувавши запити користувачів, звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби із фейковими новинами для українців за аналогією до інших країн. У свою чергу, МІП готове сприяти процесу за вказівками адміністрації мережі», - прокоментував звернення міністр інформаційної політики Юрій Стець.

За його словами, соціальна мережа в Україні набирає все більшої популярності серед користувачів, а також є джерелом інформації й для багатьох ЗМІ. Тому українці, у свою чергу, теж мають право отримувати точну та правдиву інформацію у Facebook.

Ознайомитися із текстом листа можна тут

Як відомо, нещодавно адміністрація Facebook анонсувала запровадження антифейкових механізмів у США та Німеччині. Вони надаватимуть користувачам можливість позначати новини як ненадійні для подальшого їх розгляду спеціалізованою агенцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-