SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Мінінфраструктури візьметься за розвиток електротранспорту в Україні - 15.12.2016 12:30 — Новини Укрінформ
Мінінфраструктури візьметься за розвиток електротранспорту в Україні

Мінінфраструктури візьметься за розвиток електротранспорту в Україні

2796
Ukrinform
Круглий стіл відбудеться 22 грудня

Міністерством інфраструктури України розроблено комплексну пропозицію щодо розвитку галузі електротранспорту в Україні. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Я твердо переконаний, що електроавтомобілі – це майбутнє, яке вже прийшло. І ми маємо враховувати цей світовий тренд при реалізації політики щодо транспорту в Україні», - наголосив він.

За словами міністра, це також матиме надзвичайно позитивний ефект для енергетичного балансу країни. «Ми зможемо відмовитися від значної частини імпортованих дорогих енергоносіїв та перейти на споживання вітчизняної електроенергії» - підкреслив очільник відомства.

Крім того, міністр анонсував розгляд напрацьованих пропозицій на майданчику Міністерства інфраструктури під час круглого столу 22 грудня.

Зарядка електрокарів у Києві

Фото: Любімов Євген


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-