Apple підтвердила розробку безпілотних автомобілів

Apple підтвердила розробку безпілотних автомобілів

1737
Ukrinform
Корпорація Apple визнала, що працює над автономними системами, які змінять майбутнє транспорту. Досі в компанії не розкривали наявність подібних планів.

Як повідомляє Financial Times, це сталося після оприлюднення листа до Національного управління безпекою руху на дорогах (NHTSA).

У посланні, підписаному одним з топ-менеджерів корпорації Стівом Кеннером, Apple закликає регулятора до організації "чесного конкурсу" між новачками на ринку самохідних автомобілів і традиційними виробниками.

Раніше Apple ніколи не підтверджувала, що веде роботу над створенням безпілотної автівки. Тепер у заяві, яка супроводжує лист на адресу NHTSA, Apple підтверджує роботу над автономними системами, які зможуть змінити "майбутнє транспорту".

Корпорація підкреслює "значні соціальні переваги автоматичних транспортних засобів". Apple також називає автомобілі-безпілотники технологією, що зберігає життя, оскільки вони дозволять щорічно запобігати мільйони аварій і рятувати тисячі людей від смерті.

Крім того, як повідомляє FT, сотні співробітників компанії Apple на протязі більш ніж двох років працювали над створенням електромобіля.

У вересні 2016 року газета The New York Times розповіла про перезапуск проекту безпілотних автомобілів Apple. FT також раніше повідомляло, що у Apple існує секретна лабораторія за межами міста Купертіно, де розташована штаб-квартира корпорації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>