SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Італійці розробили плавучий екодім у формі НЛО - 18.11.2016 14:36 — Новини Укрінформ
Італійці розробили плавучий екодім у формі НЛО

Італійці розробили плавучий екодім у формі НЛО

Фото
2123
Ukrinform
Італійською компанією Jet Capsule був запропонований проект незвичайного плаваючого будинку під назвою UFO 2.0.

Про це повідомляє Tehnot

"Конструкція передбачає наявність трьох ярусів. На верхньому розташуються місце штурмана, робочий стіл і ін., Там же пропонується встановити гідромасажну ванну. Основний ярус передбачає наявність кухні великої ванної кімнати. Зовнішня площа "тарілки" буде зайнята різними зонами відпочинку, лежаками і так далі. Нарешті, нижній ярус планується зробити підводним. Там розташується спальня, через вікна якої господарі і гості житла зможуть милуватися морськими мешканцями.

Як зазначається, енергію такий "будинок" буде отримувати від сонячних батарей, вітрогенераторів і гідротурбін, що дозволить досягати швидкості до 9 вузлів (близько 16 км/год). Діаметр "тарілки" становитиме 20 метрів, матеріал – вуглецеве волокно і скловолокно.

Jet Capsule плавучий дім

Ім’я водного житла розшифровується як Unidentified Floating Object (непізнаний плаваючий об’єкт) — за аналогією з Unidentified Flying Object (НЛО), а сам апарат дійсно нагадує класичну "літаючу тарілку".

Кошти на проект будуть збиратися на майданчику Kickstarter. Про ціну поки не повідомляється, але відомо, що початок постачань стартує в 2018 році.

Фото: tehnot


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-