Tesla на прохання Німеччини відмовиться від терміну "автопілот" у рекламі

Tesla на прохання Німеччини відмовиться від терміну "автопілот" у рекламі

2037
Ukrinform
Міністр транспорту Німеччини Александер Добріндт закликав Tesla Motors не використовувати у рекламі термін "автопілот", оскільки водіям може здаватися, що їм не потрібно звертати увагу на дорогу.

Про це передає Reuters

"Підтверджуємо, що компанії Tesla було направлено листа з проханням більше не використовувати термін, що вводить в оману водія", - зазначила прес-секретар міністерства.

Прес-секретар Tesla Motors зазначає, що термін "автопілот", що описує систему, яка працює в поєднанні з людським водієм, використовувався в аерокосмічній промисловості протягом багатьох десятиліть, і компанія завжди ясно давала зрозуміти клієнтам, що система допомоги не виключає обов’язок водіїв звертати увагу на обставини дорожнього руху "подібно до того, як в літаку при правильному використанні автопілот знижує навантаження на пілота і забезпечує додатковий рівень безпеки в порівнянні з чисто ручним керуванням".

У п'ятницю KBA, що підпорядковується міністру транспорту Німеччини, направила листи власникам автомобілів Tesla, попереджаючи їх, що їхні транспортні засоби не можуть експлуатуватися без їх постійної уваги, і що відповідно до правил дорожнього руху, вони повинні зберігати пильність.

Згідно зі звітом BamS, у корпорації Tesla наголосили, що "з метою виключення неправильного розуміння й хибних очікувань клієнтів, ми не використовуватимемо термін "автопілот" у рекламі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>