Україні завтра покажуть новий армійський броньовик Hulk

Україні завтра покажуть новий армійський броньовик Hulk

Фото
1709
Ukrinform
В Україні з'явився новий бронеавтомобіль, створений на базі всюдихода КрАЗ-5233.

Про це повідомляє прес-служба КрАЗ.

Сімейство важких броньованих всюдиходів КрАЗ поповнилося новою нетиповою для вітчизняного виробника моделлю колісної формули 4х4. До Урагану, Шреку і Фіони приєднався КрАЗ-Халк (Hulk), що має конструкцію, що раніше не застосовувалась у цій лінійці машин.

Його конструктивна відміна від побратима 4х4 - КрАЗ-Шрека, - відсутність рами. Усі агрегати автомобіля закріплені безпосередньо на несучому корпусі. До 16 тонн (з 18-ти у Шрека) знизилася його повна маса, також помітно зменшилися висота всього виробу і його посадкова висота. Це значно поліпшило ергономіку та експлуатаційні якості машини.

Бронювання виконано таким чином, що куля, випущена під будь-яким кутом до поверхні автомобіля, не проникне всередину, не зустрівши на своєму шляху елементів броні. Крім цього мінімізована можливість прострілу в результаті рикошету.

Протимінний захист: підрив міни (6 кг у тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або днищем автомобіля.

Все скло багатошарове і куленепробивне, внутрішній шар виконаний з подвійного полікарбонату.

Швидкість до 90 км/год бронеавтомобилю КрАЗ-Халку дозволяє розвивати потужний 310-сильний дизельний мотор з турбонаддувом, він же забезпечує високу ефективність роботи при екстремальних температурах від - 45 до + 450C.

Автомобіль вміщує 12 осіб екіпажу.

фото: прес-служба КрАЗ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-