У Apple відсудили понад $302 мільйони

У Apple відсудили понад $302 мільйони

1050
Ukrinform
Федеральний окружний суд штату Техас, США, зобов'язав Apple виплатити понад $302 млн як компенсацію за незаконне використання технологій компанії VirnetX.

Про це повідомляє Macdigger.

"Присяжні визнали доведеним факт порушення виробником iPhone двох патентів VirnetX. Один з них пов'язаний з технологіями, використовуваними додатком для відеодзвінків FaceTime, другий — до функції "відео за запитом" (VoD), яка дозволяє користувачеві отримувати медіаконтент через мережу з сервера", - зазначається в публікації.

За твердженням VirnetX, запатентовані нею технології були створені компанією SAIC за замовленням ЦРУ США. Згодом співробітники SAIC і створили VirnetX.

Наскільки інформація VirnetX про патенти, нібито отримані на розробки для ЦРУ, відповідає дійсності – питання спірне. Набагато частіше називають компанію «патентним тролем», і велика частина інформації на її офіційному сайті так чи інакше пов'язана з судовими процесами.

Це не перша перемога VirnetX в судових розглядах з IT-гігантами. Компанія двічі вигравала за позовами до Microsoft — в 2010 і 2014 роках, у сумі відсудивши у найбільшого виробника софта понад 223 мільйонів доларів. Розглядалися програми Skype.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>