Pokemon Go заробила на гравцях уже півмільярда доларів

Pokemon Go заробила на гравцях уже півмільярда доларів

Укрінформ
Користувачі популярної гри Pokemon Go витратили на неї вже більше $500 млн.

Про це свідчать дані аналітичної компанії AppAnnie, повідомляють "Вєдомості".

"Йдеться про користувачів зі всього світу, які скачали гру через магазини додатків AppStore та Google Play. AppAnnie прогнозує, що до кінця 2016 р. Pokemon Go принесе своїм творцям не менше $1 млрд", - йдеться в повідомленні.

З точки зору темпів зростання виручки Pokemon Go - абсолютний рекордсмен. Грі вдалося заробити $500 млн лише за 60 днів з моменту запуску проекту в липні цього року. Іншим популярним іграм Candy Crash Saga, Clash of Clans і Puzzle & Dragons знадобилося для досягнення такого результату 200 та 400 днів відповідно.

Однак платежі користувачів більше не будуть єдиним джерелом виручки Pokemon Go. На початку вересня японський SoftBank і McDonalds домовилися c розробником гри компанією Niantic про партнерство: тепер 3700 магазинів і ресторанів будуть позначені в грі як покстопи (Pokestop) і тренажерні зали (Pokemon Gyms).

Pokemon Go – гра з елементами доповненої реальності. Мета в тому, щоб знаходити і тренувати покемонів – віртуальних тварин – в реальному світі, а потім брати участь в битвах з покемонами інших гравців. Сама гра безкоштовна – користувачі витрачають гроші на покупки всередині гри. За даними міжнародного центру дослідження ринку YouGov, кожен п'ятий гравець витрачає гроші на додаткові платні функції додатка.

Розробник Pokemon Go - компанія Niantic була заснована вихідцем з Google Джоном Хенке, творцем Google Maps і Google Streets, а також продукту, на основі якого був створений Google Earth. Niantic виділилася з Google в серпні 2015 р. і незабаром оголосила про інвестиції в $30 млн, отриманих від The Pokemon Company, Google і Nintendo. Pokemon Company володіє часткою прав на торговельну марку Pokemon. Нещодавно Nintendo повідомила інвесторам, що не контролює гру Pokemon Go, а володіє лише 23% в компанії The Pokemon Company. Після цього котирування Nintendo впали на 18%.

Pokemon Go вже офіційно запущена в Америці, Австралії і Новій Зеландії, а також у 27 країнах Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-