Вчені знайшли придатну для життя планету

Вчені знайшли придатну для життя планету

3038
Ukrinform
Міжнародна група вчених, що вивчають космос, заявила про виявлення планети Проксіма b, на якій може бути життя і до якої можна буде дістатися під час майбутніх космічних місій.

Про це повідомляє ВВС.

Планета трохи більше Землі і знаходяться всього в чотирьох світлових роках від неї, повідомили вчені на прес-конференції в штабі Південної європейської обсерваторії.

Проксіма b обертається навколо зірки Проксима Центавра. Ця зірка входить в систему Альфа Центавра і є червоним карликом. Повний оборот навколо зірки, вона робить за 11 днів.

Планета знаходиться в так званій зоні життя зірки. Температура на планеті така, що на ній може бути вода в рідкому вигляді, а клімат придатний для життя.

Проксіма b, таким чином, стала найближчою планетою до Сонячній системі, де можливе життя.

Вчені не виключають, що на планеті є свій "тропічний пояс" - сонячне місце, де і зосереджена вода. При цьому клімат Проксими b сильно відрізняється від земного. Вчені, наприклад, сумніваються, що на планеті змінюються пори року.

Раніше найближчою до Сонячної системи планету, на якій може бути життя, вважалася планета Wolf 1061c, що знаходиться в сузір'ї Змієносця. Вона знаходиться в зоні зірки Wolf 1061, яка є червоним карликом, і знаходиться приблизно в 13,7 світлового року від землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>