SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Цукерберг відкрив лабораторію зі створення літаків на сонячних батареях - 04.08.2016 10:30 — Новини Укрінформ
Цукерберг відкрив лабораторію зі створення літаків на сонячних батареях

Цукерберг відкрив лабораторію зі створення літаків на сонячних батареях

Фото
1205
Ukrinform
Співзасновник Facebook Марк Цукерберг заявив про створення найбільшої в світі сучасної лабораторії з розробки літаків на сонячних батареях.

"Протягом наступних десяти років ми будемо будувати все - від Oculus до літаків на сонячних батареях. У нас завжди були лабораторії для кожної команди, але наша нова лабораторія буде центром, де інженери зможуть працювати разом, щоб ще більше прискорити процес підключення світу", - написав він у соцмережі.

Як розповіла ТАСС представник Facebook Ліндсі Амос, ця майстерня, що отримала назву Area 404, стала найбільшим об'єктом такого роду з тих, що є в розпорядженні компанії, і дозволить у багато разів прискорити процес розробки і випробування різних пристроїв.

"Area 404 - це тепер найбільша наша виробнича лабораторія", - зазначила вона, вказавши, що загальна площа його приміщень становить приблизно 2 тисяч квадратних метрів. Об'єкт розрахований на більш ніж 50 робочих місць. Він розташований у місті Менло-Парк (штат Каліфорнія), в тому ж самому комплексі, де і штаб-квартира компанії.

"Лабораторія оснащена новітнім обладнанням та апаратурою для проведення випробувань, - зазначила Амос. - Це дозволить нам швидше створювати всередині компанії прототипи для Oculus, Connectivity Labs, Building 8 і Infrastructure (підрозділи та дочірні структури Facebook Oculus, Building 8, Connectivity Labs і Infrastructure, які займаються створенням різних пристроїв). Таким чином, тривалість циклів розробки в кожному з випадків скоротиться з кількох тижнів до кількох днів".

Цукерберг відкрив лабораторію по створенню літаків на сонячних батареях

Фото: FB

Як пояснила представник Facebook, Area 404 буде використана під час реалізації розрахованого на десять років плану розвитку, який включає в себе створення систем, які забезпечують зв'язок по всьому світу, а також розробку технологій, що дозволяють домогтися більш повного ефекту занурення" у віртуальну реальність.

Oculus, зокрема, випускає окуляри для створення ефекту віртуальної реальності Oculus Rift. Connectivity Labs розробляє безпілотний літальний апарат Aquila, що працює від сонячної енергії і призначений для підключення до інтернету жителів важкодоступних районів.

Будівництво Area 404 почалося наприкінці минулого року. Наразі у майстерні, як повідомили в Facebook, є, зокрема, новітні багатоцільовий токарний і вертикально-фрезерний верстати, установка для гідроабразивного різання матеріалів, електронний мікроскоп і комп'ютерний томограф, різні високоточні вимірювальні прилади. Виробнича лабораторія поділена на дві частини: одна призначена для виконання завдань, пов'язаних з електротехнікою, друга - для робіт з прототипами нових пристроїв.

Назва Area 404 було обрано невипадково. Помилка 404 виникає в інтернет-браузерах у разі, коли запитувана користувачем сторінка не знайдена. У компанії пояснили, що давно потребували приміщення, де співробітники різних підрозділів могли б працювати разом, проте не могли його знайти.

"Тепер ми його знайшли і називаємо це місце Area 404", - підкреслили у Facebook. Найближчим часом до майстерні будуть прийняті на роботу десять співробітників, їх число в майбутньому може бути збільшене до 80.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-