Google допоможе поставити діагноз за допомогою пошуку за конкретними симптомами

Google допоможе поставити діагноз за допомогою пошуку за конкретними симптомами

1585
Ukrinform
Днями компанія Google оновила мобільну версію своєї пошукової системи, а також додатки для Android і iOS, запровадивши в них функцію визначення недуги за конкретними симптомами.

Про це пише CNet.

Суть роботи нового алгоритму полягає в тому, що користувач може ввести в пошуковий рядок запит про свої симптоми - наприклад, "болить живіт". У видачі Google будуть перераховані можливі діагнози, варіанти лікування, посилання на сайти з додатковою інформацією, а також спеціалізовані лікарі, до яких слід звернутися.

Як відзначили представники Google, у розробці нового алгоритму брали участь кваліфіковані лікарі, які допомагали співвідносити опис симптомів з різними захворюваннями.

На думку розробників, нова функція дозволяє спростити пошук симптомів у Мережі, оскільки у видачі докладні відомості зібрані в одному місці. При цьому в компанії підкреслюють, що функція носить інформаційний характер, і рекомендують користувачам, які мають проблеми зі здоров'ям, звертатися до лікаря.

Найближчим часом новою функцією зможуть скористатися лише жителі США і Великобританії, проте в майбутньому її охоплення може бути збільшено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>