"Антонов" розробить вітчизняний бойовий літак - Генштаб

"Антонов" розробить вітчизняний бойовий літак - Генштаб

26726
Ukrinform
Підприємства обороно-промислового комплексу України мають достатні виробничі та коопераційні спроможності для того, щоб налагодити виробництво власного бойового літака, а також модернізувати та розробляти нові системи протиповітряної оборони.

Про це у вівторок під час брифінгу в Генеральному штабі заявив заступник начальника озброєння Збройних Сил України полковник Владислав Шостак, повідомляє Укрінформ.

«Ми маємо замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК «Антонов». Як очікується, двигуни вироблятиме «Моторсіч», - зауважив представник Генерального штабу.

Він також зазначив, що українська сторона розглядає можливість закупівлі техніки іноземного виробництва, але надає перевагу вітчизняним зразкам.

За словами полковника, це пов'язано із складністю та високою коштовністю створення інфраструктури для технічного супроводження та обслуговування такої техніки.

Шостак також зауважив, що українські підприємства розробляють виробництво зенітно-ракетних комплексів середньої дальності, а також проводять модернізацію існуючих зразків, зокрема, комплексів С-125.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи достатня кількість ЗРК знаходиться у військах, він зауважив,  «у вашому питанні міститься відповідь, російська сторона не застосовує авіацію проти України саме тому, що у нас є достатньо одиниць протиповітряної зброї».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-