Українські розробники створили гібрид Foursquare і WhatsApp

Українські розробники створили гібрид Foursquare і WhatsApp

1077
Ukrinform
Команда українських розробників запустила iOS-додаток Spottle, який вони охарактеризували, як суміш Foursquare і WhatsApp в одному додатку. Це гео-месенджер, за допомогою якого користувачі зможуть писати в чати закладам навколо себе.

Про це повідомляє Slavpeople.

Додаток працює так: він отримує координати користувача і показує йому всі заклади поруч у вигляді списку чатів. У кожен чат можна написати. Це повідомлення прочитає оператор з команди стартапу. Це може бути питання, відгук або скарга, на які оператор відповість. У майбутньому планується, що на них буде відповідати адміністрація закладу: таку функцію вже тестують з власниками кафе та ресторанів у Дніпропетровську. Зараз до додатку підключилися 12 закладів.

Користувачеві також дають доступ до відгуків, фото закладів, меню, розкладу фільмів у кіно і т.д. Базову інформацію можна отримувати в чаті і за допомогою інтерфейсу-бота: наприклад, натиснувши на кнопку «фото», користувач отримає випадкове фото закладу у відповідь.

Ідея сервісу зародилася у засновників рік тому. Станом на початок травня додаток встановили вже понад 7000 користувачів.

«Насамперед ми опитали потенційних користувачів, показуючи їм макети, намальовані в безкоштовному онлайн-редакторі. Після отримання першого фідбеку, написали на пошту CEO американської компанії, представники якої запропонували зустрітися і в підсумку стали едвайзером проекту», - розповідає Андрій Олексюк, співзасновник Spottle.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>