Китайці створили поліцейську машину, яка розпізнає обличчя злочинців в натовпі

Китайці створили поліцейську машину, яка розпізнає обличчя злочинців в натовпі

1016
Ukrinform
Високотехнологічний автомобіль, обладнаний системою розпізнавання осіб, був створений командою вчених з об'єднаної дослідницької лабораторії поліцейського обладнання в китайському Університеті електроніки і техніки.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Позашляховик, на базі якого буде впроваджуватися апаратно-програмний комплекс, оснащений камерами з оглядом в 360 градусів. Програма автоматично сканує і розпізнає обличчя в радіусі 60 метрів.

Перші випробування успішно пройшли в місті Ченду. Програма, яку пропонується використовувати поліцейським, визначає стать, вік і расову приналежність по особам, а також порівнює обличчя перехожих з наявними фотографіями в базах даних. Все це, включаючи видачу попередження поліцейським, відбувається під час руху автомобіля на швидкості до 120 кілометрів на годину.

"Ідентифікувати особистість можна, якщо в поле зору камери виявиться принаймні три чверті особи", - заявляють дослідники. Також система здатна розпізнавати номерні знаки і типи автомобілів і може працювати в режимі "один людський типаж".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-