Японський робот потрапив до фіналу літературного конкурсу

Японський робот потрапив до фіналу літературного конкурсу

953
Ukrinform
Розроблена групою дослідників з Університету майбутнього в Хакодате (Японія) програма з штучним інтелектом не просто створила роман, але і продемонструвала видатні літературні здібності.

Про це повідомляє The Next Web.

Автори "робота-письменника" відправили його творіння на Літературну премію імені Хоси Сін'їті, японського письменника-фантаста.

Всього в конкурсі оцінювалися 1450 робіт, 11 з них - повністю або частково - були створені автоматизованими системами. Роботу з університету Хакодате вдалося пройти у фінал.

"Я був здивований роботою, тому що це добре структурований роман. Але разом з тим варто було б доопрацювати деякі моменти, щоб виграти приз, наприклад поліпшити опис персонажів", - сказав один з членів журі, письменник-фантаст Сатосі Хасе.

Слова письменника повторюють думку інших критиків, які відзначають, що штучний інтелект не може вийти за задані людиною рамки в сторону чистої творчості. Однак розробники програми сподіваються в майбутньому створити по-справжньому автономний інтелект з творчим потенціалом, необхідним для літературної творчості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-