Компанія Fitbit випустила розумний годинник Blaze

Компанія Fitbit випустила розумний годинник Blaze

990
Ukrinform
Fitbit, визнаний світовий лідер в сегменті переносної електроніки, повідомила про початок продажів свого нового творіння під назвою Blaze. Це розумний годинник, вперше анонсований на початку поточного року в США в рамках міжнародної виставки CES 2016.

Об этом сообщает CNET.

Смарт-гаджет від Fitbit «Blaze» працює на власній програмній платформі і збирає всі стандартні дані про поточну діяльність свого власника. Він підраховує кількість спалених калорій, вміє стежити за пройденою відстанню і серцебиттям, а заодно і за кількістю зроблених кроків, але це лише мала частина його можливостей.

Всі ці відомості Fitbit Blaze може передати на смартфон, а може і вивести на свій власний дисплей, що набагато зручніше, адже не кожен бере з собою мобільник на пробіжку або в тренажерний зал. Само собою, екран тут сенсорний для зручності взаємодії. Всередині є GPS-модуль і вбудований акумулятор, ємність якого невідома, але за рахунок нього годинник може працювати п'ять днів без підзарядки.

Для Fitbit Blaze передбачена ціла серія додаткових ремінців: для початку, цей годинник можна купити в трьох варіантах забарвлення корпусу, і доступні вони з трьома ремінцями різної довжини на вибір. Сам гаджет коштує рівно 200 доларів США, і до нього можна купити сталевий браслет ще за 130 доларів або ж стильний шкіряний ремінець за 100 доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-