Вчені запропонували новий спосіб пошуку інопланетян

Вчені запропонували новий спосіб пошуку інопланетян

678
Ukrinform
Астрофізики з Товариства імені Макса Планка в Німеччині та Університету Макмастера в Канаді запропонували новий спосіб пошуку позаземних цивілізацій за умови їх існування.

Про це повідомляється на сайті товариства.

Вчені задумалися про те, яким чином інопланетні цивілізації можуть шукати, в разі наявності у них такого бажання, представників розумних мешканців навколо інших зірок. На думку астрофізиків, вони можуть робити це таким же способом, яким їх шукає людина.

Найпоширеніший спосіб пошуку екзопланет, який використовує людина, зводиться до спостереження транзиту (проходу) небесного тіла по диску свого світила. Це призводить до зміни яскравості останнього, що дозволяє вченим інтерпретувати це як існування екзопланети.

Астрофізики припустили, що аналогічним способом інопланетні цивілізації можуть шукати інших розумних мешканців галактики. Вчені пропонують сконцентруватися на виділеній області неба, з якої інопланетянам буде найзручніше спостерігати транзит Землі по сонячному диску (площини екліптики).

Також вчені склали список з 82 зірок, розташованих в площині екліптики, навколо яких можуть бути сприятливі умови для підтримки життя земного типу. Ці дані, на думку астрономів, можуть бути корисними для SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) - проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-