Google зможе визначити місце, в якому було зроблене фото

Google зможе визначити місце, в якому було зроблене фото

2224
Ukrinform
Пошуковик Google незабаром зможе визначити місце, в якому була зроблена та чи інша фотографія.

Про це пише ZN,ua.

"Для цього співробітники компанії створили нейронну мережу, що отримала назву PlaNet, в базу даних якої було завантажено більше 90 мільйонів знімків із зазначенням місць, в яких вони були зняті. Надалі програма буде використовувати цю мережу для того, щоб визначити місце, в якому був зроблений знімок", - пише видання.

Під час здійснення пошуку місця PlaNet буде порівнювати знімок з зображеннями з бази даних на піксельному рівні. У разі збігу вона видасть припущення про те, де була зроблена фотографія.

Разом з тим, поки система далека від ідеалу. Під час перших тестувань програма змогла правильно вгадати країну лише у 28,4% випадків, а континент - у 48%.

Раніше повідомлялося, що додаток Google Maps для мобільних пристроїв навчився самостійно обчислювати ймовірний пункт призначення у режимі навігації. Для визначення найбільш ймовірного пункту призначення функція Driving Mode аналізує історію попередніх маршрутів та історію пошукових запитів. Після того, як додаток визначить ймовірне місце прибуття, навігатор буде видавати стандартну в таких випадках інформацію про час у дорозі, щільності потоку і можливі маршрути.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-