Американці представили 3D-друкований 3D-сканер

Американці представили 3D-друкований 3D-сканер

Відео
628
Ukrinform
Американська компанія Razer представила найдешевший 3D-сканер, частина деталей якого можна роздрукувати за допомогою 3D-принтера.

Про це повідомляється краудфандінговой платформі Kickstarter.

CowTech Ciclop спроектований на основі сканера BQ Ciclop і являє собою лазерний тріангуляційний 3D-сканер. Сканований об'єкт встановлюється на обертовий стіл, лазери проектують пару ліній, а камера в міру обертання столу записує інформацію про становище точок на поверхні об'єкта.

CowTech Ciclop сканує з дозволом 0,5 міліметрів об'єкти шириною 200 міліметрів і заввишки до 205 міліметрів. На сканування одного об'єкта принтер витрачає від двох до восьми хвилин.

Творці особливо відзначають, що CowTech Ciclop виконаний в концепції RepRap - самовідтворюваних механізмів. Всі пластикові деталі сканера спроектовані таким чином, щоб була можливість їх надрукувати навіть на невеликих 3D-принтерах початкового рівня - розміри деталей не перевищують 115 x 110 x 65 міліметрів.

Вартість повного комплекту запчастин для складання сканера становить 99 доларів США. Таким чином, CowTech Ciclop є одним із найдешевших 3D-сканерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-