Більше 2,7 млн авто Toyota мають небезпечний дефект

Більше 2,7 млн авто Toyota мають небезпечний дефект

1360
Ukrinform
Toyota відкличе у Канаді майже 150 тисяч автомобілів RAV4 через дефект сидінь, що може викликати розрив пасків безпеки задніх пасажирів під час ДТП.

Як повідомили кореспондентові Укрінформу у міністерстві транспорту Канади, дефект було виявлено внаслідок проведення краш-тесту, що імітував одну з нещодавніх смертельних ДТП.

«Під час серйозних лобових ударів, задні паски безпеки можуть бути перерізані металевими елементами сидінь. Для виправлення дефекту, Toyota негайно відкличе близько 150 тис авто у Канаді», - зазначили у міністерстві.

У відомстві наголосили, що цей небезпечний дефект мають лише моделі 2006-2012 років випуску, адже у інших RAV4 використовується інша форма сидінь. «Міністерство транспорту Канади негайно передало результати краш-тесту Toyota. Компанія провела власне розслідування, підтвердила результати і оголосила про відкликання автівок», - зазначили у мінтрансі.

Загалом, за підрахунками транспортного відомства Канади, у світі подібний дефект мають більше 2,7 млн RAV4. Лише в США Toyota вже оголосила про відликання більше 1,1 млн авто.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>