Соцмережі ВКонтакті пригрозили вічним блокуванням

Соцмережі ВКонтакті пригрозили вічним блокуванням

2268
Ukrinform
Адміністрація соціальної мережі «ВКонтакті» розцінює судові претензії Асоціації із захисту авторських прав в Інтернеті (АЗАПІ) як спробу посилити свої позиції. У прес-службі компанії заявили, що здивовані швидкістю, з якою «нещодавно розпочатий діалог про потенційне співробітництво» перейшов в площину судових розглядів.

Про це повідомляє 3Dnews.

Як заявив глава прес-служби Євген Красніков, це типовий тиск на компанію. Також у «Вконтакті» заявили, що спроби судовим шляхом примусити до легалізації контенту - це тупиковий шлях. За словами Краснікова, раніше легалізований контент був приведений в «законний» вигляд саме за рахунок взаємовигідного і добровільного співробітництва.

В АЗАПІ заявили, що домагатимуться зміни порядку завантаження контенту в соціальну мережу. В Асоціації хочуть, щоб користувачі засвідчували себе і вводили паспортні дані, перш ніж завантажувати контент у мережу. На думку захисників копірайту, це повинно відсікти користувачів, які завантажують неліцензійну інформацію.

При цьому в АЗАПІ заявили, що не хочуть блокувати соцмережу, а змусити користувачів дотримуватися авторських прав. Глава асоціації Максим Рябико заявив: «Мета позову - змусити адміністрацію «ВКонтакті» сісти за стіл переговорів і змусити їх розробити діючу систему, яка буде перешкоджати завантаженню нелегального книжкового контенту користувачами».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>