Вчені винайшли новий метод лікування ракових пухлин

Вчені винайшли новий метод лікування ракових пухлин

939
Ukrinform
Група американських і білоруських вчених запропонувала новий метод видалення ракових пухлин за допомогою наночастинок золота.

Про це повідомляється в журналі Nature Nanotechnology.

Науковці стверджують, що метод, заснований на залученні наночастинок золота, успішно пройшов перші доклінічні випробування. Відзначається, що учасниками проектів стали гризуни. Перед хірургічним втручанням всім тваринам вводили наночастинки золота з антитілами.

Після видалення пухлини тканини обробляли лазером, в результаті наноміхурі, які виникали з частинок золота знищували ракові клітини, що залишилися в тілі після операції. Вчені відзначають, що в експериментальній групі спостерігалося стовідсоткове виживання тварин. У той же час у 80% мишей, яким не вводили наночастинки золота, розвинулися повторні пухлини, і вони загинули.

На даному етапі метод вже пройшов дві стадії перевірки - теоретичну, і лабораторні випробування. Залишилося випробувати такий унікальний метод на людях, щоб визначити, наскільки він може бути ефективним в повсякденній практиці. Цікавим є той факт, що саме завдяки такій унікальній методиці, можна буде лікувати хворі клітини, не зачіпаючи здорових.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>