Вчені відправлять послання до Полярної зірки

Вчені відправлять послання до Полярної зірки

Укрінформ
Астрономи університету Единбурга, астрономічного технологічного центру Великобританії і королівської обсерваторії Единбурга готують проект для передачі послань з Землі в космос до Полярної зірки.

Про це повідомляє R&D Magazine.

Восени 2016 астрономи планують транслювати інформаційні послання в сторону Полярної зірки за допомогою радіохвиль. Передбачається, що повідомлення досягнуть місця призначення через 434 роки. Як стверджує координатор проекту Павло Квост, вибір припав на Полярну зірку через її культурну та географічну значущость для мореплавців і астрономів.

Міжзоряне послання буде включати відповіді людей на одне питання: який вплив на нашу взаємодію з навколишнім середовищем надасть на майбутнє. Всіх бажаючих запрошують відвідати офіційний сайт проекту і залишити свою відповідь для космічного послання. Вчені зможуть використовувати відповіді для оцінки того, чи відрізняється думка людей про екологію і майбутнє нашої планети в залежності від їх національності і місця проживання.

Дослідники вважають, що в даний момент наша планета переживає великі зміни і нинішні екологічні рішення матимуть величезний вплив на майбутнє всіх жителів Землі. Цей проект дозволить створити культурне послання, що охоплює глобальні перспективи, яке допоможе вченим у подальшому правильно використовувати дану інформацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-