Google візьме Nexus у свої руки

Google візьме Nexus у свої руки

1342
Укрінформ
Google планує повністю взяти під контроль розробку і виробництво пристроїв лінійки Nexus, зробити її конкурентоспроможною по відношенню до iPhone і iPad.

Про це пише The Information.

Перші ознаки посилення впливу Google видно вже в актуальних Nexus 6P і 5X: схожий дизайн, майже ідентичні камери і однакові за назвою сканери відбитків.

Але мова зараз не йде про повну відмову від послуг OEM, таких як Samsung, LG, Huawei, Asus або HTC. У Google поки що замало досвіду в багатьох аспектах розробки кінцевого продукту. Це показали помітні проблеми з Pixel C. Тому пошуковик лише істотно підсилює контроль на всіх стадіях. У The Information впевнені, що в 2016 році Nexus не міститимуть на собі логотипів реальних виробників, які, до цього моменту, завжди були присутні на пристроях лінійки.

Google серйозно взявся за лінійку, навіть почав «просувати» її на центральних каналах в США, чого раніше не було. Скоріше за все, компанія хоче створити впізнаваний образ Nexus, який міг би конкурувати з iPhone і Galaxy. Саме так іменують звичайні люди в США смартфони Samsung. Яка буде зовнішність і особливості нової лінійки від Google буде відомо вже восени цього року, коли вийдуть свіжі Nexus, які, за чутками, розробляються HTC.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-