Нові процесори будуть працювати тільки з Windows 10

Нові процесори будуть працювати тільки з Windows 10

1909
Укрінформ
Компанія Microsoft оголосила зміни до політики підтримки, згідно з якими вона більше не випускатиме оновлення для більш старих версій операційної системи Windows.

Як повідомляє The Verge, нові правила передбачають, що власники нових комп'ютерів, з вбудованими процесорами Intel, AMD і Qualcomm будуть змушені використовувати тільки Windows 10, пише dt.ua.

"Microsoft та її партнери будуть робити комп'ютери, які не підтримують старі версії операційної системи. Це означає, що система, в кращому випадку, не буде оновлюватися, а в гіршому – взагалі не буде працювати на комп'ютері", - йдеться у публікації.

Як заявили в блозі Microsoft, Windows 10 буде єдиною операційною системою, яка буде працювати на процесорах "Kaby Lake" від Intel, "8996" від Qualcomm і "Bristol Ridge" від AMD".

Разом з тим, ці зміни не означають, що Windows 7 і 8,1 не будуть більше підтримуватися компанією. Обидві операційні системи будуть отримувати оновлення до 14 січня 2020 року та 10 січня 2023 відповідно. Але оновлення будуть діяти тільки у випадку, якщо операційна система встановлена на обладнанні, яке їй відповідає.

Першими процесорами, які не будуть підтримувати версії, старше Windows 10, стане шосте покоління процесорів від Intel, відоме як Skylake.

13 січня стало відомо про те, що Microsoft прийняла рішення припинити підтримку операційної системи Windows 8, фінальна версія якої була випущена в 2012 році. Це означає, що компанія-розробник більше не випускатиме оновлення: як пересічних апдейтів з виправленням недоліків, так і необхідних для підвищення безпеки системи.

З 12 січня Microsoft підтримує тільки останню версію Internet Explorer. Крім того, комп'ютери на Windows 7 і 8.1 зникнуть з продажу у жовтні 2016 року. Після 31 жовтня у продажу залишаться тільки ПК на Windows 10.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-