Вчені створили «розумний» душ, який економить воду і веде її облік на смартфоні

Вчені створили «розумний» душ, який економить воду і веде її облік на смартфоні

839
Укрінформ
Під час 10-хвилинного купання в душі в середньому витрачається 90 літрів води. Спеціальні економні насадки можуть дещо скоротити витрати води, але підрахувати скільки її було використано досить важко.

Відтак французька кампанія розробила «Розумний» душ Hydrao, який не лише економить воду, а й дозволяє рахувати її витрати за допомогою смартфону. Причому, під час роботи душ не використовує електроенергію.

Про це повідомляє Ecotown посилаючись на сайт виробника Hydrao.

Hydrao виконаний у вигляді білої насадки для душу з вбудованою LED-підсвіткою. «Розумний» душ підійде для будь-якого стандартного душового шланга і йому не потрібні батарейки. Підзаряджається він за допомогою невеликої гідротурбіни, що використовує енергію проточної води. Її достатньо, щоб підтримувати Bluetooth-з'єднання з iPhone чи iPad та забезпечувати підсвічування.

Саме завдяки вбудованим світлодіодним лампочкам можна дізнатися, скільки води вже витрачено: встановивши попереджувальні інтервали – наприклад, 40, 60 чи 80 літрів води. При досягненні кожного з цих позначень, душ світитиметься трьома різними кольорами – зеленим, синім чи червоним.

Окрім цього, навіть кілька користувачів душу можуть встановити різні профілі у мобільному додатку, щоб слідкувати за витратами води. У такий спосіб можна мотивувати всю родину економити воду.

Вартість «розумного» душу становить 99 доларів. Замовити Hydrao можна на сайті компанії Hydrao. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-