В Україні запрацював відеосервіс Netflix

В Україні запрацював відеосервіс Netflix

3103
Ukrinform
Американська стрімінгова компанія Netflix розширила географію своєї діяльності практично на весь світ, тож оформити підписку на ресурс можна і в Україні, за винятком Криму.

Новина про розширення діяльності з'явилася в офіційному блозі компанії і з цього моменту в українських користувачів з'явився доступ до ресурсу.

Зазначається, що місячна підписка буде коштувати 7,99 євро, при цьому перший тестовий місяць сервісом можна користуватися на безкоштовно.

Крім України Netflix став доступний ще в 130 країнах. Доступ до сервісу залишився заблокований у Криму, Сирії та Північній Кореї у зв'язку з санкціями уряду США. Крім того, поки що Netflix не працює в Китаї.

Нагадаємо: Netflix - американська компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. Спочатку сервіс запустився в США і Канаді і займався прокатом фільмів на DVD-дисках, пересилаючи їх поштою, проте поступово почав розширювати свою контентну базу і географію.

На даний момент Netflix є одним з найпопулярніших у світі потокових сервісів, який не тільки займається дистрибуцією контенту, але і сам виробляє серіали, які знаходять всесвітню популярність, наприклад, «Картковий будиночок» або «Помаранчевий - хіт сезону».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>