Розпочалася реєстрація учасників ЗНО

Розпочалася реєстрація учасників ЗНО

518
Ukrinform
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) розпочалась у понеділок, 5 січня, і триватиме до 20 лютого.

Як повідомляє відділ інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти, учасникам необхідно відкрити сторінку «Реєстрація -2015» на веб-сайті УЦОЯО. Майбутньому абітурієнту необхідно самостійно увести необхідні дані, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до одного з пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти на веб-сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року пункти реєстрації працюють за місцем їхнього навчання.

Після реєстрації на веб-сайті майбутній абітурієнт має самостійно надіслати реєстраційні документи до регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстраційні документи випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року надсилаються організовано цими закладами. Інформацію про території обслуговування, закріплені за регіональними центрами, та їхні адреси можна знайти на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається також, що зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня, а у разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та математики - до 6 березня.

Читайте також: Абітурієнти Донбасу пройдуть тести у Дніпропетровську і Харкові

Особі, зареєстрованій для походження зовнішнього незалежного оцінювання, до 10 березня рекомендованим листом будуть надіслані документи, що підтверджують факт реєстрації. Крім того, для кожного майбутнього абітурієнта після завершення реєстрації на веб-сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

В УЦОЯО також працює "гаряча" телефонна лінія - (044) 486-09-62.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-