Президент вручив синові Сущенка годинник

Президент вручив синові Сущенка годинник

Відео
1278
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко висловив переконання, що незаконно заарештований у Росії кореспондент Укрінформу Роман Сущенко, як справжній патріот, гідно витримає всі випробування.

Про це Глава держави заявив під час зустрічі з родиною Романа Сущенка, повідомляє сайт Президента.

“Місія і доля журналіста – це нести правду людям. Він це робив бездоганно і, я впевнений, буде робити і надалі. Розкаже правду про війну, про російську окупацію України. Розкаже правду про те, як українці зараз об’єднані і боряться за те, щоб звільнити Україну від російського агресора і роблять для цього все, що можуть”, - підкреслив Порошенко.

Президент також поділився враженнями від листа Романа, якого отримав. “Був дуже зворушений сильною позицією сильної людини, сильного чоловіка, сильного українця. Ви маєте всі підстави дуже пишатися вашим батьком і рівнятися, бути схожими на нього, коли виростете”, - звернувся  Порошенко до дітей журналіста.

Дружина Романа Сущенка Анжела подякувала Главі держави за те, що він перейнявся долею журналіста та його сім’ї, і вони не залишилися один на один з бідою. “Нам дуже приємно, що вся Україна, всі хочуть, щоб наш тато повернувся скоріше додому”, - сказала вона.

Анжела Сущенко наголосила, що її чоловік Роман затриманий незаконно лише за те, що він щиро переймався долею України: “Все це за його громадянську позицію. Не дивлячись на те, що він працював у відрядженні, його душа і серце завжди були в Україні”.

На згадку про зустріч Порошенко вручив сину журналіста Максиму годинник від Президента України. “Цей годинник я збирався вручити твоєму батькові. Він точно його отримає, але якщо ти дозволиш – я віддаю його тобі на зберігання. Ти його будеш носити і молитися, щоб батько скоріше повернувся додому”, - сказав він, одягаючи годинник на руку хлопчика.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка в порушення міжнародних правил затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунстві". Суд в Москві продовжив термін перебування журналіста під вартою до 30 квітня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-